emotion.edu.pl

Wioletta Małota

Wioletta Małota Coach i Trener Biznesu,
Menedżer i Mentor,
Konsultant HR

Certyfikowany Trener i Coach „Leadership Performance”, akredytowany przez Institut for Leadership and Management UK. Master Coach prowadzący podyplomowe studia oraz kursy coachingowe certyfikowane przez światową organizację coachingową Association for Coaching w Wielkiej Brytanii. Doświadczony Executive Coach, również w zakresie coachingu międzykulturowego. Autorka książki "Jak z menedżera stać się przywódcą. Podręcznik dla menedzerów i coachów". Ekspert w zakresie mentoringu w Polsce, specjalizuje się we wprowadzaniu i rozpowszechnianiu kultury mentoringowej i coachingowej w organizacjach. Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej z zakresu przywództwa i kompetencji mentorskich.

Jest certyfikowanym Trenerem Transforming Communication™ oraz Trenerem Emotional Capital Report™ - narzędzi psychometrycznych do badania Inteligencji Emocjonalnej Przywódców, UK. W pracy z organizacjami wykorzystuje swoje bogate doświadczenie menedżerskie wyniesione z dużych korporacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania i przywództwa, umiejętności menedżerskich, motywacji, zarządzania poprzez cele, komunikacji menedżerskiej, negocjacji, budowania i zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, umiejętności osobistych. Wspiera organizacje w tworzeniu wizji, misji, wartości, w budowaniu kultury coachingowej i mentoringowej oraz w systemach ocen pracowniczych.

Współpracowała m.in. z takimi organizacjami, jak: KGHM, ZUS, BZWBK, Strabag, Philliak, Dalkia, Asseco, Walmark, Polfy Pabianice, Dagomed, Pliva Kraków, Biowet, Behringer Ingelheim, Anfarm, SCA Hygiene Products i inne.

Pobierz kartę zgłoszenia

W ramach różnych projektów nasi trenerzy pracowali m. in. dla:
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
EMOTION
ul. Pisankowa
26 03-238 Warszawa
Tel/fax: +48 22 614 19 36
Mobile: +48 696 82 00 82
e-mail: biuro@emotion.edu.pl
Copyrights Emotion 2009-2014   |   Rysunki: Igor Kniaź   |   Webdesign: Paweł Ceran   |   Powered by LekkiCMS
do góry