emotion.edu.pl

Małgorzata Kniaź

Małgorzata Kniaź Certyfikowany Trener Biznesu,
Menedżer z wieloletnim doświadczeniem,
Konsultant i Coach

Z wykształcenia ekonomista, ukończyła studia z zakresu Nauk Społecznych i Ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Przez kilkanaście lat czynnie związana z biznesem, zarządzała grupami ludzi oraz całymi przedsiębiorstwami. W swojej karierze zawodowej przeszła wszystkie szczeble od Menedżera Produktu do Dyrektora Zarządzającego.

W ramach różnych projektów pracowała m.in. dla takich firm jak: Robert Bosch, TUI , TOPCALL, IBM , HP , Coca Cola, Thomson Multimedia, BASF, Alstom, JMD, T.U. Allianz, Raiffeisen Bank, Credit Suisse, ING Bank Śląski, BRE Bank, Softex Data, MOTIONDATA, AVIVA Polska, Amplico Life. Ukończyła wiele kursów i seminariów związanych z rozwojem osobistym i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Uczestniczyła między innymi w serii seminariów Leadership and Management organizowanych przez Harvard Business School.

Jest certyfikowanym doradcą psychologicznym i coachem, ukończyła studia podyplomowe na kierunkach Coaching i Counselling na Nature Care College w Sydney oraz certyfikowanym trenerem, absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Moderatora. Swój warsztat trenerski doskonaliła również w ramach Podyplomowych Studiów Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim. Szkoli i konsultuje w języku polskim, niemieckim i angielskim. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingu z zakresu Przywództwa, Zarządzania Zespołem, Sprzedaży, Organizacji Pracy i Zarządzania sobą w czasie, Zarządzania Stresem oraz w szkoleniach z rozwoju osobistego.

Praca z ludźmi jest jej pasją życiową. W prowadzonych przez nią szkoleniach, warsztatach oraz coachingu przekazuje swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę psychologiczną. Do prowadzonych zajęć podchodzi z wielką otwartością i entuzjazmem, jak również, ze świadomością odpowiedzialności jaka spoczywa na trenerach i mentorach, którym przeszedł zaszczyt kształtowania umiejętności, postaw i sposobu myślenia innych.

Pobierz kartę zgłoszenia

W ramach różnych projektów nasi trenerzy pracowali m. in. dla:
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
EMOTION
ul. Pisankowa
26 03-238 Warszawa
Tel/fax: +48 22 614 19 36
Mobile: +48 696 82 00 82
e-mail: biuro@emotion.edu.pl
Copyrights Emotion 2009-2014   |   Rysunki: Igor Kniaź   |   Webdesign: Paweł Ceran   |   Powered by LekkiCMS
do góry