emotion.edu.pl

Renata Wasylów

Renata Wasylów Konsultant brandingowy,
Menedżer międzynarodowych marek
Certyfikowany Trener Biznesu

Współpracuje z korporacjami i organizacjami, tworząc strategie marek m.in. dla sektora finansowego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego i FMCG (dóbr szybkozbywalnych). Pełni także rolę doradcy strategicznego, m. in. w sektorze publicznym.

Po ukończeniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ze specjalizacją w finansach rozpoczęła pracę jako Brand Manager oraz Trade Marketing Manager. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, BFGoodrich, Vanish, Bang, Frolic, Harpic, AirWick, Bryza, Strepsils, Nurofen.

Prowadzi zaawansowane projekty z zakresu budowania i zarządzania marką, pozycjonowania przedsiębiorstw, tworzenia koncepcji i realizacji wizerunkowych kampanii reklamowych. Ponad 12-letnie doświadczenie branżowe, w powiązaniu z wiedzą na temat finansów, pozwala jej nadzorować wszystkie aspekty prowadzonych projektów i skutecznie zarządzać budżetami.

Pracując z ludźmi opiera się na empatii i wiedzy z zakresu psychologii, wychodząc z założenia, że „na początku była rozmowa”. Specjalizuje się w szkoleniach z: marketingu, merchandisingu, sprzedaży, kreowania wizerunku, zarządzania projektami, rozwoju osobistego.

Jej misją jest wspierać – sprawić, aby osoba z którą współpracuje w trakcie szkolenia i w procesie coachingowym odkryła i w pełni osiągnęła swój potencjał.

Pobierz kartę zgłoszenia

W ramach różnych projektów nasi trenerzy pracowali m. in. dla:
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
EMOTION
ul. Pisankowa
26 03-238 Warszawa
Tel/fax: +48 22 614 19 36
Mobile: +48 696 82 00 82
e-mail: biuro@emotion.edu.pl
Copyrights Emotion 2009-2014   |   Rysunki: Igor Kniaź   |   Webdesign: Paweł Ceran   |   Powered by LekkiCMS
do góry