emotion.edu.pl

Mirosław Żuławnik

Mirosław Żuławnik Certyfikowany Trener Biznesu
Wykładowca akademicki

Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, organizacji i prowadzeniu szkoleń oraz projektów edukacyjnych.

Ukończył renomowaną Szkołę Trenerów Biznesu Moderatora. Współpracował, między innymi z: IBM, Nokią, Henklem, Erą, Lafarge i Citibankiem. Od lipca 2010 prowadzi zajecia z wystąpień publicznych i media relations w ramach projektu „Akademia PR”, realizowanego przez Firmę 2000.

W prasie i telewizji przeszedł drogę od gońca do dyrektora programowego. Jest autorem kilku Tysięcy materiałów prasowych i telewizyjnych. Nadzorował wprowadzenie na antenę TVP Kilkudziesięciu nowych cykli audycji, między innymi Plus-minus, Profit, Noc internauty oraz kanałów telewizyjnych: TVP Kultura i Patio TV.

Szkolenia oraz zajęcia ze studentami prowadzi od 1995 roku. Ukoronowaniem tej pracy było Stanowisko prodziekana na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Duże doświadczanie i wszechstronna wiedza z zakresu mediów i komunikacji pozwala mu na zachowanie dystansu i empatii wobec klientów i uczestników szkoleń. To umiejętności bardzo ważne w dzisiejszych czasach, ale nazbyt często zaniedbywane. Uczestnicy jego szkoleń szybko przełamują bariery, zyskując świadomość wagi komunikacji, prezentacji i wystąpień publicznych w życiu zawodowymi i prywatnym.

Specjalizuje się w szkoleniach: sztuka prezentacji, wystąpienia publiczne, komunikacja, relacje media-biznes, rozwój osobisty.

Pobierz kartę zgłoszenia

W ramach różnych projektów nasi trenerzy pracowali m. in. dla:
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
EMOTION
ul. Pisankowa
26 03-238 Warszawa
Tel/fax: +48 22 614 19 36
Mobile: +48 696 82 00 82
e-mail: biuro@emotion.edu.pl
Copyrights Emotion 2009-2014   |   Rysunki: Igor Kniaź   |   Webdesign: Paweł Ceran   |   Powered by LekkiCMS
do góry